Maison

Hygge

Duńskie hygge – jak mieszkać s zczęśliwie

 

Hygge to styl życia, w którym zastosowano radość z każdą przeżywaną chwilą i na wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Celebrowanie codziennych momentów i umiejętności bezpieczeństwa, aby być jednak czymś, co dzieje się dalej i przejawiać się nie tylko w przestrzeni życiowej, ale także w aranżacji wnętrz.

Hygge znaczy doceniaj drobne przyjemności 

    Hygge to  trend, który jest obecnie bardzo popularny. Uosabia on to, co daje szczęście i pozwala na korzystanie z radia nawet w pozornie zwyczajnych, codziennych i mało istotnych zajęciach. Duńskie hygge zachęca do zwolnienia tempa dnia i cieszenie się chwilą, która trwa. Samo słowo „hygge:, które wymawia się jak hugge oznacza” być z czegoś zadowolonego „, przy jednoczesnym zachowaniu spokoju, bezpieczeństwa i poczucia zgodności.

 

Mieszkać w duńskim stylu – trend leniuchowania

 

Wydawać by się pomylić, że dopiero specjalne wyposażenie domu może być dostępne na drobne przyjemności. Nic bardziej mylnego – możemy użyć do zadbania bardziej efektywnego i prostego działania na rozłożenie, aby w domu było po prostu przyjemniej. Aby pobrać duńskie hygge do swojego mieszkania przyda się, co obejmuje kojąco na nastrój lub to, co obejmuje wygodny komfort i wygodę. Niezbędne akcesoria, które mogą być użyte, które mogą na przykład przygotować ulubiony napój – dobra ziarnista kawa, herbata o ulubionym smaku, piękna filiżanka czy stylowy kubek. Otulenie się miękkim i puchatym kocem podczas odpoczynku na stosie do zasięgu zastosowania duńskiego hygge.Styl duński oraz trend modnego leniuchowania dotyczą przede wszystkim tego, aby stworzyć sobie w przestrzeni domowej takie miejsca i warunki, które są sprzyjać wypoczynkowi.

 

Hygge, czyli relaks w pięknym stylu

Duński  przepis na szczęście, czyli hygge, to wszystko to, co pomaga nam się zrelaksować. Warto jednak pamiętać o tym, że chodzi o pozornie zwykłe rzeczy, a nie ekskluzywne i modne gadżety. Styl ten nie

 na potrzeby korzystania z wystroju wnętrz, chociaż bez wątpliwości najbliżej mu do nurtu skandynawskiego. Stawia on na naturalność i bezpretensjonalność, co w praktyce oznacza rozkład i estetyczne połączenia tych elementów wnętrza, które są wygodne. Hygge nie może istnieć bez kontaktów z ludźmi, dlatego tez bardzo ważne są w nim relacje, rozmowy i proste przebywanie z najbliższymi. Zasada ta może zawierać swoje wyniki w ustawianiu w salonie, przy którym będzie można spożywać posiłki w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się ich towarzystwem. Wygodne meble wypoczynkowe, na każdym możliwn

a zasiąść podczas korzystania z serialu czy odbycia pasjonującej rozmowy o życiu – również wpisywać się w nurt hygge.

    W wystroju wnętrz zwolnione z tego stylu dominują meble zwięzłe, które są starsze, oryginalne, samodzielnie odnowione, przerobione, pomalowane na jasny kolor. Często można spotkać również mieszać stare i nowe elementy wystroju wnętrz, co obejmuje wiele przestrzeni urządzonych w stylu skandynawskim. Warto pamiętać, że hygge zaczyna się na prostocie i umyśle i źle znosi nadmiar przepych i przaśny styl. 

Hygge jest przede wszystkim wszystkim naturalnie!

Jeśli chcesz urządzić mieszkanie czy pomieszczenie, wziąć do rozstrzygnięcia duński przepis na szczęście, zdecydować się na meble i inne elementy wystroju, które muszą być wykonane głównie dla wszystkich materiałów. Drewno, ceramika, naturalne tkaniny do podłogi w dziesiątkę! Jasne i stonowane kolory muszą być lepszymi aplikacjami niż odcienie pstrokate i kolorowe. Dekoracje są często wybierane, aby się podobały, nie można być „na pokaz”, a dawać radość. Warto zrezygnować z rzeczy niepotrzebnych, uzyskać dostęp do większej przestrzeni, a następnie rozłożyć, że mniej czasu poświęcić na sprzątanie. 

    Kuchnia w stylu duńskim będzie tworzyć przestrzeń, w której można spędzać czas z usługami, rodziną czy dziećmi, razem przygotowując posiłki, jak i jedząc je. Ładna zastawa powinna być dostępna w takim miejscu, ale ładna w tym przypadku nie jest synonimem słowa ekskluzywna i droga. W łazience bardziej hygge będzie chciał, niż prysznic, można w niej wziąć długie kąpiele, pełne ulubionych zapachów, z książką w ręce i świecami. 

    Filozofia hygge to przede wszystkim stan ducha, który jest nastawiony na czerpanie radości z każdą mijającą czasem i szukającą przestrzeni na małe przyjemności szczere i piękne relacje z ludźmi. Akcesoria mogą nazwać w tym pomóc, obszerną przestrzenią sprzyjającą codziennemu relaksowi, jednak bez nastawienia nastawienia zawartości – cały zachód na nic!

Post a Comment